Aktuális hírek

turisztika

Pálinkafesztivál

festivalul-palinciiSzeptember 24-én, az Október 25. téren kerül megrendezésre az idei Pálinka Fesztivál.
A fesztiválon körülbelül 20 termelő fogja bemutatni legjobb termékeit, ők az,,Avasi “ Termelők Szövetségének illetve a ,,Bükki” Termelők Szövetségének tagjai.

A fesztivált a XI.Megyei Pálinka Verseny előzi meg. A zsűri elnöke prof. Popa Dorin. A pálinka mintákat szeptember 20.-ig kell leadni a Szatmár Megyei Tanács földszintjén található teremben. Bővebb információkért forduljanak Fodor Istvánhoz, a Szatmárnémeti Agrárkamara igazgatójához vagy hívják a 0721.656.114 telefonszámot.
A díjakat az Október 25.téren felállított színpadon, ünnepélyes keretek közt fogják átadni, 15.00 órai kezdettel, a hivatalos megnyitó után.
A jó hangulatról a helyi népzenészek gondoskodnak majd.