Ştiri recente

turistic
gradi1

Aparatul de specialitate

NR.CRT. NUME ȘI PRENUME FUNCȚIA
1 CRASNAI MIHAELA-ELENA-ANA SECRETAR AL
JUDEȚULUI
2 NAGY SZABOLCS ADMINISTRATOR
PUBLIC
CABINETUL PREȘEDINTELUI
1 COSARCA STEFAN DIRECTOR DE
CABINET
2 CIUCLEAN GHEORGHE  -timp
parțial 2 ore
       CONSULTANT
3 RUBA AGNETA CONSILIER
4 KOVACS IOANA IZABELLA CONSILIER
5 MARINESCU CECILIA MONICA ȘEF CABINET
VICEPREȘEDINTE
6 MOIS IOANA FILOMENA ȘEF CABINET
VICEPREȘEDINTE
BIROUL RESURSE UMANE, SALARIZARE
1 BÎJA TANIA ȘEF BIROU
2 BODO NICOLETA LUCIA CONSILIER
JURIDIC
3 MACIOCA MIHAIELA-ELENA CONSILIER
4 CHEDEA ANTONIA TUNDE CONSILIER
5 VACANT TEMPORAR CONSILIER
6 CRĂCIUN MIHĂIȚĂ VLĂDUȚ CONSILIER
7 ELEK SORINA ADRIANA CONSILIER
8 ROCA MIHAELA CLAUDIA CONSILIER
COMPARTIMENTUL DE AUDIT INTERN
1 POP-SILAGHI RENATA AUDITOR
2 FEHER ANGELA EVA AUDITOR
3 VACANT AUDITOR
SERVICIUL PUBLIC JUDEȚEAN SALVAMONT
1 BOER ADAM ȘEF SERVICIU
 

DIRECȚIA ACHIZIȚII PUBLICE

1 DRAGOȘ MIHAELA ALINA DIRECTOR EXECUTIV
 a) Compartimentul Achiziții Publice
1 ROTAR DIANA-MARIA CONSILIER
2 PĂTCAȘ JANETTA DELIA AURORA CONSILIER
3 GOIA MIHAELA ILEANA CONSILIER
4 PANAIT MIMI CONSILIER
5 CHIȘ FLOAREA CONSILIER
6 ONCI SERGIU MARCEL CONSILIER
7 TĂMÂIAN MIRCEA-MIHAI-GHEORGHE CONSILIER
JURIDIC
8 GROZA ALEXANDRU-CATALIN CONSILIER
9 SILVĂȘAN ANITA MAGDALENA CONSILIER
10 VACANT CONSILIER
11 KENGYE ANETTA-ANNAMARIA CONSILIER
JURIDIC
12 SELYEM ANDRADA-MARIANA CONSILIER
JURIDIC
 b) Compartimentul Contractare Servicii Sociale
1 VACANT TEMPORAR CONSILIER JURIDIC
2 CAIȚA VIOREL-ALBINEL CONSILIER
3 ROCA DANIEL-LUCIAN CONSILIER
SERVICIUL DE COORDONARE SI COOPERARE INSTITUȚIONALĂ
1 NAGY BRIGITTA MONICA ȘEF SERVICIU
 a) Biroul Relația cu Mass-Media, Protocol și Editarea
  Monitorului Oficial al Județului
1 NAGHIU FLORICA ȘEF BIROU
2 CHIRILĂ MONICA ROXANA CONSILIER JURIDIC
3 POPDAN EDUARD CONSILIER
4 VACANT TEMPORAR CONSILIER
5 MUNICH ANETTA CONSILIER
6 VACANT CONSILIER
 b) Compartimentul Turism, Promovarea Mediului de Afaceri,
  Activități Culturale
1 STANCU MONICA CONSILIER
2 LENGHEL EVA CONSILIER
3 MAIER DOINA CONSILIER
4 RUSU LIVIU ALIN CONSILIER
 c) Compartimentul „CENTRUL DE INFORMARE TURISTICĂ”
1 FEKETE ANDREAS-RAUL CONSILIER
2 PRODANIUC PAVEL CONSILIER
3 VACANT TEMPORAR REFERENT
4 KRUCZ ANDREI REFERENT
 d) Compartimentul de Management al Asistenței Medicale
1 OROS ALINA RAMONA CONSILIER
2 SILAGHI OANA ALEXANDRA CONSILIER
3 VASIL-MARINESCU LILIANA FLORICA CONSILIER
 e) Compartimentul de Marketing Județean
1 POP NICOLETA CONSILIER JURIDIC
2 LUTAS IVETT CONSILIER
DIRECȚIA JURIDICĂ ȘI RELAȚII CU CONSILIERII
1 MÎNDRUT MARIUS VASILE DIRECTOR EXECUTIV
 a) Serviciul Juridic, Contencios și Secretariat
1 VACANT ȘEF SERVICIU
2 GRECU MARGARETA ILEANA CONSILIER JURIDIC
3 VĂRAN SIMONA-CORINA CONSILIER JURIDIC
4 VACANT CONSILIER JURIDIC
5 BABTAN ALEXANDRA MIOARA CONSILIER JURIDIC
6 PUIU HOREA CLAUDIU CONSILIER JURIDIC
7 DAN MARIANA CONSILIER JURIDIC
8 MOLNAR DANIELA AURICA CONSILIER
 b) Compartimentul Autoritate Tutelară
1 KAROLYI ANDREA ERZSEBET CONSILIER
2 MORAR BIANCA LARISA CONSILIER JURIDIC
 c) Compartimentul Relații cu Consilierii
1 VACANT CONSILIER
2 FODOR CARMEN CONSILIER JURIDIC
3 VACANT TEMPORAR CONSILIER JURIDIC
4 COSMA STELA ADRIANA REFERENT DE SPECIALITATE
 d) Compartiment de Administrare Domeniu Public și Privat
al Județului
1 BUBOI-DONCA OFELIA-GABRIELA CONSILIER JURIDIC
2 FARCĂU MARIA CONSILIER
3 SZEGEDI GYONGYI CONSILIER
4 ARDELEAN AUREL ADRIAN CONSILIER
5 DRAGOȘ SIMONA LILIANA CONSILIER
DIRECȚIA ECONOMICĂ
1 HADADY EVA KATALIN DIRECTOR EXECUTIV
Serviciu Financiar Contabil
1 MANȚA MAGDALENA SOFIA ȘEF SERVICIU
 a) Compartimentul Contabilitate
1 VEREȘ ISTVAN ARTUR CONSILIER
2 ERDEI-DOLOCZKI EDITA ELISABETA CONSILIER
3 BACI MIHAELA TABITA CONSILIER
4 GÖNCZY KLARA-GABRIELA CONSILIER
5 SZABO EDITH CONSILIER
6 POP ADRIANA CONSILIER
7 NICA DANA CONSILIER
8 VARGA VALENTIN CONSILIER
9 KOOS RITA REFERENT
 b) Compartimentul Buget
1 OLAH-ROȘCA MIHAELA-MERCEDES CONSILIER
2 VACANT TEMPORAR CONSILIER
3 ROȘU ADRIANA CARMEN CONSILIER JURIDIC
4 VAIDA EVA EMESE CONSILIER
5 ONCI NADIA ECATERINA CONSILIER
6 VACANT TEMPORAR CONSILIER
7 MUREȘAN ELISABETA SECRETAR DACTILOGRAF
DIRECȚIA ADMINISTRAȚIE PUBLICĂ LOCALĂ
1 VACANT DIRECTOR EXECUTIV
 a) Compartimentul Informare, Relații Publice și Gestionarea
  Documentelor  
1 MARCUȚ CARMEN CONSILIER
2 ERDEI DOREL ALEXANDRU CONSILIER
3 BARTHA LEVENTE CONSILIER JURIDIC
4 ȘIMON MARCEL-FLORIN CONSILIER JURIDIC
5 FERNEA RODICA CONSILIER
6 PAULIUC NICOLETA CONSILIER
7 TUNS VASILE CONSILIER
8 VACANT CONSILIER
9 DĂLAN ANA REFERENT
 b) Compartimentul Neutralizare Deșeuri de Origine Animală
1 VACANT CONSILIER
 c) Serviciul Administrativ
1 ROGOZ MANUELA BIANCA SEF SERVICIU
2 ROCA MELANIA-DORINA CONSILIER
3 ȘUTA MARIA MARTA CONSILIER
4 VACANT CONSILIER
5 SUCIU OVIDIU GHEORGHE CONSILIER
6 MICLĂUȘ GHEORGHE ILIE MAGAZINER
7 SĂVESCU IONUȚ ALEXANDRU CONSILIER
8 POP MARIA SECRETAR DACTILOGRAF
 c1) Compartimentul PSI, Situații de Urgență
1 LIBOTEANU CRISTIAN MARIUS REFERENT
 c2) Compartimentul Întreținere, Reparații
1 COBUSCEANU DAN IOAN MUNCITOR CALIFICAT
2 VAGO GHEORGHE MUNCITOR CALIFICAT
3 TOTH LUDOVIC MUNCITOR CALIFICAT
4 BLAGA IOAN MUNCITOR CALIFICAT
5 SZARAZ ROMULUS ȘTEFAN MUNCITOR CALIFICAT
6 PINTEA DUMITRU MUNCITOR CALIFICAT
7 CARDOȘ MARIA ANICO MUNCITOR NECALIFICAT
8 CULIC LENUTA MUNCITOR NECALIFICAT
9 ȘIPOȘ FLORICA RODICA MUNCITOR NECALIFICAT
10 ȘIPOȘ ILEANA FLORICA MUNCITOR NECALIFICAT
11 GECSE ELISABETA MUNCITOR NECALIFICAT
12 VACANT MUNCITOR NECALIFICAT
13 ȘIPOȘ ILDIKO MUNCITOR NECALIFICAT
14 ZSOFI GEORGETA MUNCITOR NECALIFICAT
15 VACANT PORTAR
 c3) Compartimentul Deservire Auto
1 ȘIMON CORIN ȘOFER
2 HORVATH ISTVAN ZSOLT ȘOFER
3 VACANT TEMPORAR ȘOFER
4 ȘIPOȘ FRANCISC IOSIF ȘOFER
5 LUTAȘ VASILE ȘOFER
6 PAULIUC MIRCEA ȘOFER
7 RIȘCĂU SERGIU RĂZVAN ȘOFER
8 IONUCZ ANTON ATTILA ȘOFER
DIRECȚIA TEHNICĂ
1 ȘEREȘ IOAN DIRECTOR EXECUTIV
 a) Serviciul Drumuri și Transporturi
1 FAUR MARCEL VASILE ȘEF SERVICIU
 a1) Compartimentul Transporturi
1 TĂTARU MARCEL CONSILIER
2 BOTA ALEXANDRU MIHAI CONSILIER JURIDIC
 a2) Compartimentul Drumuri
1 BĂLĂCESCU MUGUREL IOAN CONSILIER
2 AMAȚI ANA RODICA CONSILIER
3 HARKEL IUDIT CONSILIER
4 POP OCTAVIAN-IOAN CONSILIER
5 MANȚA VLAD ȘTEFAN CONSILIER
6 RĂFAN OVIDIU VASILE CONSILIER
7 SILVĂȘAN SORIN-GHEORGHE CONSILIER
8 NAGY ADALBERT CONSILIER
9 VACANT SECRETAR DACTILOGRAF
 b) Serviciul Managementul Regional al Deșeurilor Urbane
  și Lucrărilor Publice
1 BURA ANGELA MARIA ȘEF SERVICIU
2 POPA CRISTIAN DANIEL CONSILIER
3 NAGY ISTVAN CONSILIER
4 KNOBLICH EMESE CONSILIER
5 SMITH CRINA CONSILIER
6 COLODEICIUC LUCIA DOINA CONSILIER
7 OROS CIPRIAN FLORIN CONSILIER
8 DOBRAN ANCA DELIA CONSILIER JURIDIC
9 VACANT CONSILIER
10 PODINĂ NICOLAE REFERENT
DIRECȚIA ARHITECT ȘEF
1 VACANT ARHITECT ȘEF
 a) Serviciul Autorizări, Avize, Disciplină în Construcții, Urbanism, Amenajarea Teritoriului și Protecția Mediului 
1 BOTEZAN TIBERIU DORIN ȘEF SERVICIU
2 VACANT CONSILIER
3 LIHOR-BUD DANIELA EMILIA CONSILIER
4 PUIU DORINA CONSILIER
5 BUZAȘ ALINA NICOLETA REFERENT DE SPECIALITATE
6 CULIC DANIELA-NICULINA CONSILIER
7 IUHASZ ZSOLT-FERENC CONSILIER
8 FILIP RALUCA-ROXANA CONSILIER
9 POP ADRIAN CONSILIER
10 VACANT CONSILIER
 b) Compartimentul GIS, Informatică
1 DOBRANSZKY RAUL-ARNOLD CONSILIER
2 VACANT CONSILIER
3 DUDAȘ FLORENTINA LIA CONSILIER
4 BALOGH MIRABELA MARIA CONSILIER
5 VACANT CONSILIER
6 VACANT TEMPORAR CONSILIER
DIRECȚIA DE DEZVOLTARE REGIONALĂ
1 ȘTERN FELICIA CRISTINA DIRECTOR EXECUTIV
 a) Serviciul Managementul Proiectelor
1 BUDA BIANCA MELANIA ȘEF SERVICIU
2 ROATIȘ ALINA LIGIA CONSILIER JURIDIC
3 VACANT TEMPORAR CONSILIER JURIDIC
4 JANKO-SZEP ISTVAN TAMAS CONSILIER
5 VACANT TEMPORAR CONSILIER
6 TEODORESCU DANA MIRELLA CONSILIER
7 TĂNASE LOREDANA ROXANA CONSILIER JURIDIC
8 PIRCALAB OANA DANA CONSILIER
9 MOLDOVAN ADELA CONSILIER
10 SAVU RAMONA INA MIHAELA CONSILIER
11 VACANT TEMPORAR CONSILIER
12 OLAH CARMEN TUNDE KLARA CONSILIER
13 CHEREJI LUCIANA CRISTINA CONSILIER
14 MUNICH FLORIN CONSILIER
15 POPESCU-ȘIPOȘ ADINA CONSILIER
16 VIȘOVAN MIHAELA CONSILIER
 b) Serviciul Monitorizare
1 ROMAN LUMINIȚA LILIANA ȘEF SERVICIU
 b1) Compartimentul Monitorizare
1 VACANT TEMPORAR CONSILIER
2 KINAL MARTA CONSILIER
3 VACANT CONSILIER
4 VACANT CONSILIER
 b2) Unitatea Județeană pentru Monitorizarea Serviciilor de
  Utilități Publice
1 BUHAI CRINA MARIA CONSILIER
2 MARIȚA ALINA MARIANA CONSILIER
3 VACANT CONSILIER
APARATUL PERMANENT DE LUCRU
1 VACANT CONSILIER JURIDIC
gradi1